Regulamin

Warunki ogólne

 1. Sklep JRP prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane za pomocą koszyka. Kupujący zostaje poinformowany e-mailem o złożeniu zamówienia w sklepie.
 3. Zamówienie uznaje się za przyjęte do realizacji z chwilą otrzymania od Kupującego potwierdzenia jego złożenia, za wyjątkiem sytuacji, w której Klient jako formę płatności wybrał przelew na konto bankowe. Za datę przyjęcia do realizacji uznaje się wówczas datę wpływu środków na konto.
 4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient otrzymuje informację drogą telefoniczną lub e-mailem o dostępności poszczególnych towarów. Wybór sposobu realizacji zamówienia Klient potwierdza e-mailem (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania na dostawę, rezygnacja z realizacji zamówienia).
 5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 6. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT, którą jest podstawą do wszelkich roszczeń gwarancyjnych.Faktura VAT wystawiana jest w momencie, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są gotowe do wysyłki.

Termin realizacji

 1. Na termin otrzymania przesyłki składa się:
  • czas realizacji – do 7 dni roboczych
  • czas dostawy: – przesyłka kurierska, czas dostawy 1 dzień roboczy.
    W momencie wysłania paczki z magazynu Klient otrzymuje mailem informacje.

Gwarancja

 1. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją. Dokumentem potwierdzającym zakup w sklepie, a tym samym będącym podstawą do reklamacji jest faktura VAT.